
W środę, 13 maja 2026 roku, przypada kolejna rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie.
Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństwa fatimskiego w Sanktuarium Serca Jezusowego w Bazylice na Kawęczyńskiej.
Rozpoczynamy Mszą Świętą o godzinie 18.00, po niej modlitwa różańcowa i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.