II Niedziela Adwentu

W dzisiejszą  II Niedzielę Adwentu obchodzimy Dzień solidarności z Kościołem na Wschodzie.

W czasie Adwentu zapraszamy na RORATY, od poniedziałku do soboty włącznie o godzinie 7.00. We wtorki i czwartki do wspólnej modlitwy zapraszamy szczególnie dzieci. Każdego dnia po Mszy roratniej wszystkich uczestników zapraszamy do kawiarenki w Oratorium na poranną kawę, herbatę, coś słodkiego a przede wszystkim na wspólne spotkanie.

W środę 13 grudnia zapraszamy do wspólnego rozważania i modlitwy Słowem Bożym podczas lectio divina, o godzinie 19.00, w kaplicy Maryi Wspomożycielki.

W piątek 15 grudnia o godzinie 19.00 zapraszamy na katechezę adwentową dla dorosłych. Katecheza będzie skierowana szczególnie do małżonków. Katecheza odbędzie się w salce parafialnej przy kancelarii. Wejście przez zakrystię.

W sobotę 16 grudnia zapraszamy na czuwanie adwentowe: Czekając na Wschód. Czuwanie rozpocznie się o godzinie 19.00 w kaplicy Wspomożycielki.

W przyszłą niedzielę 17 grudnia, III Niedzielę Adwentu rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Zapraszamy do czynnego udziału w rekolekcjach. Szczegółowy program rekolekcji znajduje się w gazetce parafialnej i na stronie internetowej.

W przyszłą niedzielę, trzecią niedzielę grudnia, podczas Mszy Świętej o godzinie 18.00 będziemy modlili się w intencji małżonków i narzeczonych. Po Mszy będzie możliwość przyjęcia indywidualnego błogosławieństwa.

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.

Życzymy błogosławionej niedzieli, dobrego tygodnia i owocnego czasu Adwentu.