IV Niedziela Zwykła

Trwamy w nowennie przed uroczystością św. Jana Bosko. Nowenna w niedzielę, poniedziałek i wtorek o godzinie 17.30.

W środę 31 stycznia obchodzimy Uroczystość Świętego Jana Bosko. Msze Święte o godzinie 7.00, 8.00, 12.00 i 18.00.

W środę 31 stycznia podczas Mszy Świętej o godzinie 18.00 Salezjanie i Salezjanki Współpracownicy odnowią swoje przyrzeczenia w Stowarzyszeniu. Po wieczornej Mszy Świętej serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników na świąteczny tort i spotkanie w kawiarence oratoryjnej.

W I Czwartek Miesiąca (1 lutego) zapraszamy do modlitwy w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, podczas Mszy Świętej o godzinie 18.00.

W piątek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte z obrzędem poświęcenia świec o godzinie 7.00, 8.00, 12.00 i 18.00.

2 lutego obchodzimy w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego. Tego dnia ofiary zbierane na tace są przeznaczone na zakony klauzurowe.

W I Piątek Miesiąca (2 lutego) kapłani będą odwiedzali chorych w naszej parafii.

W I Piątek Miesiąca (2 lutego) litania do Serca Jezusowego o godzinie 17.30.

W I Piątek Miesiąca (2 lutego) zapraszamy na kolejny Wieczór dla Serca w naszym Sanktuarium. Rozpoczynamy Mszą Świętą o godzinie 18.00. Po Mszy Świętej podczas adoracji, z racji święta Ofiarowania Pańskiego, będziemy rozważali tajemnice radosne różańca świętego. Modlitwę zakończymy możliwością przyjęcia indywidualnego błogosławieństwa.

W sobotę 3 lutego wspominamy świętego Błażeja. Tego dnia po każdej Mszy Świętej będzie udzielane błogosławieństwo przez Jego wstawiennictwo, jako pomoc w chorobach gardła.

W I Sobotę Miesiąca (3 lutego) Msza Święta z intencją wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi o godzinie 8.00. Po Mszy spotkanie modlitewno-formacyjne wspólnoty Męskiego Różańca. Po Mszy o godzinie 18.00 w kaplicy Wspomożycielki będziemy rozważali wszystkie cztery części tajemnic różańca świętego.

W przyszłą niedzielę (4 lutego) o godzinie 17.00 spotkanie Kół Żywego Różańca. Intencja modlitewna na miesiąc luty: Za chorych terminalnie. Aby chorzy w terminalnej fazie swojego życia oraz ich rodziny otrzymywali zawsze niezbędną opiekę i wsparcie, zarówno pod względem medycznym, jak i ludzkim.

W przyszłą niedzielę, Pierwszą Niedzielę Miesiąca, nabożeństwo eucharystyczne z procesją o godzinie 17.30.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.