KIERMASZ WIELKANOCNY

Zapraszamy do udziału w kiermaszu wielkanocnym organizowaną przez naszą Parafię, Oratorium i Wydział Kultury Dzielnicy Praga-Północ m. st. Warszawy w dniach 19 – 20 marca od godz. 10.00 – 18.00.

Zaproszenie kierujemy także do wszystkich twórców i wystawców.

Podzielcie się swoim talentem, wiedzą i dorobkiem (pisanki i inne formy zdobienia jaj wielkanocnych, palmy wielkanocne, koszyczki, baranki, stroiki i inne ozdoby świąteczne).

Mile widziane są produkty regionalne, kulinaria, prezentacje dorobku

nawiązującego w treści i formie do tradycji Świąt Wielkanocnych.

Oferujemy stanowiska do prezentacji i sprzedaży! Kiermasz odbędzie się w salach Oratorium. Istnieje również możliwość ustawienia „kramów” na placu przed Oratorium i  obok kościoła.

 

Ogłaszamy konkurs na PALMY WIELKANOCNE. Regulamin konkursu na stronie oratorium, parafialnej, kancelarii parafialnej i w biurze oratorium.

Rezerwacje stanowisk i zgłoszenia przyjmujemy do 11 marca 2016 w  Oratorium im. św. Jana Bosko przy Bazylice NSJ ul. Kawęczyńska 53 (dojazd tramwajami 7 i 13 – do pętli) oraz na adres mailowy: oratorium.waw@gmail.com  (z dopiskiem w tytule: „kiermasz wielkanocny”) lub pod tel. 692481953. UWAGA! Ilość miejsc ograniczona

Dodatkowe atrakcje:

19 marca, godz. 15.00

Jaja wielkanocne będą zdobić gwiazdy seriali telewizyjnych „Ranczo” „Klan”

19 marca, godz. 19.00

Koncert organowy w Bazylice NSJ

20 marca, godz. 11:30

Uroczysta procesja z palmami

20 marca, godz. 12:45

Ogłoszenie wyników konkursu na Palmę Wielkanocną w Sali teatralnej Oratorium