Oratorium – Odmrażamy Boisko!

Ostrożnie i z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa wychylamy powoli nosy, stopy i głowy za nasze progi. Stosując się do zaleceń możemy już wyjść na spokojny spacer (żeby zauważyć, że wiosna w pełni), zajrzeć do Bazyliki (mamy szczęście, że jest taka duża! i 130 osób może wejść na raz), czy trochę dłużej porozmawiać z sąsiadami (teraz szczególnie nam tego potrzeba!). W naszym Oratorium też w coraz więcej miejsc wpuszczamy słońce i świeże wiosenne powietrze!

Po pierwsze odmrażamy boisko! Zgodnie z nowymi regulacjami możemy powoli i ostrożnie wrócić z aktywnością fizyczną na powietrzu. W takiej sytuacji chcielibyśmy wykorzystać naszą infrastrukturę jak najlepiej!

Proponujemy więc akcję #zarezerwujboisko.

W małych (max. 6-cio osobowych) grupach można przyjść do nas i się poruszać! Pograć w kosza, w siatkę, w nogę, czy po prostu pobawić się aktywnie na boisku. Zapraszamy dzieci z opiekunami, młodzież i dorosłych.

Żeby uniknąć tłumów przed bramką uruchamiamy system rezerwacji. Zachęcamy do zapisów!

Rezerwujemy pełne godziny codziennie w godz. 9:00 – 20:00.
Sport to zdrowie, a co dopiero po takiej kwarantannie! Działamy więc i się ruszamy!
Kalendarz z dostępnymi terminami dostępy będzie na naszej stronie internetowej.
Póki co w celu rezerwacji prosimy pisać wiadomość na Facebook, sms nr tel. 604994060 lub przyjść do biura.
Przed wejściem na boisko obowiązuje dezynfekcja rąk.
Dziękujemy Fundacji PZU za przekazanie płynu do dezynfekcji!

Trwa również cały czas akcja #podwieczoreknawynos. Bardzo dziękujemy firmie Super Drób za wspaniałą współpracę i tak duże wsparcie!

Do końca przyszłego tygodnia można jeszcze głosować na prace plastyczne w ramach konkursów podczas akcji #onlineOra. W sobotę 16 maja będą do odebrania nagrody.

Cały czas pozostajemy w kontakcie!  Mamy nadzieję, że już każdy wie, że zawsze można do nas zadzwonić, napisać sms, czy wiadomość na fb.

Dzieci, młodzież i dorośli –  wszyscy czujcie się swobodnie – jesteśmy dla Was!

Pomagamy w lekcjach, konsultujemy problemy i szukamy rozwiązań.

Wracają również indywidualne konsultacje z Chrześcijańskim Doradcą Psychologicznym Każdego kto chciałby skorzystać, spotkać się i porozmawiać zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 501077157.

Pamiętajmy, że nowa rzeczywistość przynosi nie tylko nowe problemy do rozwiązania, ale i możliwości! Zapraszamy do współpracy chętnych na wolontariat online! Można pomóc dzieciom w lekcjach, czy nam w pracach zdalnych takich jak tworzenie i moderowanie strony www, czy social mediów. Zachęcamy do skorzystania z platformy www.korpussolidarnosci.gov.pl, gdzie można znaleźć nasz profil i zarejestrować się jako wolontariusz.

Pozdrawiamy bardzo słonecznie! Zespół Oratorium z ks. Sławkiem na czele.