Ogłoszenia Duszpasterski XXVI Niedziela zwykła 25. 09. 2016 r.

DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                           25 września 2016

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy XXVI niedzielę w ciągu roku. W następną niedzielę w całej diecezji warszawsko – praskiej będą zbierane ofiary do puszek przy wyjściu z kościoła i przeznaczone na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech.

2. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do środy. Wystawienie po mszy św. o godz. 1200 zakończenie przed wieczorną mszą św. Zachęcamy parafian do jak liczniejszego udziału  w adoracji, powierzajmy Jezusowi wszystkie nasze sprawy. Znajdźmy czas na chwile spotkania z Jezusem, aby Pan Jezus nie był sam. To jest nasze wspólne duchowe przygotowanie do odpustu parafialnego.

3. W czwartek przypada święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W naszej parafii – odpust. Tego dnia Słowo Boże o godz. 700, 1200 i 1800 będzie głosił i odprawi uroczystą sumę ks. Roman Wortolec zastępca dyrektora wydawnictwa salezjańskiego. Msza św. o godz. 800 będzie sprawowana bez kazania.

 4. Najbliższa sobota będzie pierwszą sobotą października – miesiąca różańcowej modlitwy. W tym miesiącu będziemy spotykać się przed wieczorną Eucharystią na nabożeństwach różańcowych. Nabożeństwa różańcowe przez cały miesiąc o godz. 1730, Dzieci swój różaniec mają we wtorki i czwartki o godz. 1645.

5. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy do udziału w Mszy św. o Niepokalanym Sercu Maryi. Intencja Mszy św. Wynagradzająca za grzechy nasze i świata całego. Godz. 800.

6. Serdecznie pozdrawiamy solenizantów i jubilatów tygodnia, przekazując słowa najlepszych życzeń.

7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.