Ogłoszenia Duszpasterskie 26. 01. 2014 r.

TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                             26 stycznia 2014

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W dzisiejszą niedzielę w naszej parafii oddajemy hołd św. Janowi Bosko. Z tej okazji Słowo Boże głosi ks. Wikariusz Przemysław Solarski, którego serdecznie witamy we wspólnocie parafialnej i życzymy mu obitych darów nieba przez wstawiennictwo św. Jana Bosko.

2. Dzisiaj po sumie zapraszamy na Jasełka przygotowane przez dzieci ze szkoły podstawowej nr 30.

3. 31 stycznia, w liturgiczną Uroczystość św. Jana Bosko, zapraszamy do naszej Bazyliki na Uroczystą Eucharystię, która będzie koncelebrowana o godz. 1800. Tego dnia po każdej Mszy św., będziemy mogli ucałować relikwie św. Jana Bosko. Przed tą uroczystością odprawiana jest nowenna do św. Jana Bosko: codziennie o godz. 17.30.

4. W tym tygodniu przypada też pierwsza sobota miesiąca. W tym dniu szczególnie czcimy Matkę Najświętszą i powierzamy Jej matczynej opiece całą naszą codzienność. Po wieczornej Mszy św. Różaniec przy wystawionym Najświętszym Sakramencie, zakończenie o godz. 21.00.

5. W związku z rozpoczynającym się nowym miesiącem ksiądz Krzysztof prosi osoby dorosłe, pełniące funkcję lektorów w dni powszednie, o wpisywanie się na listę dyżurów w lutym. Lista jest dostępna w zakrystii. Zapraszamy nowe osoby do tej posługi.