Ogłoszenia Duszpasterskie – Boże Narodzenie 2015

Ogłoszenia duszpasterskie na dzień Bożego Narodzenia 2015 r.

1. W dniu dzisiejszym, w dzień Bożego Narodzenia, Msze Święte w naszej  Bazylice według porządku niedzielnego. Podobnie w drugi dzień świąt,  czyli jutro 26 grudnia, w święto Świętego Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Święte w naszej Bazylice o godz. 700, 830, 1000, 1130, 1300 i o 1800.

Dziś i jutro nie będzie Mszy sw. o godz. 1930.

2. W dniu jutrzejszym taca będzie przeznaczona na budowę Kościołów w naszej diecezji warszawsko – praskiej.

3. W najbliższą niedzielę 27 grudnia święto św. Rodziny.  Msze św. jak w każdą niedzielę. Będzie również odprawiana Msza sw. o godz. 1930. W naszej parafii w poniedziałek 28 grudnia rozpoczniemy wizytę duszpasterską zwaną kolędą rozkład będzie podany w najbliższą niedzielę, w gazetce i na stronie internetowej naszej parafii.

4. Bardzo serdecznie chciałbym wszystkim  podziękować, którzy przyczynili się do wystroju i piękna naszej Bazyliki: dziękuję S. Róży, P. Bogusławowi, młodzieży, osobom, które czują wieź z Bazyliką i wspólnotą parafialną. Dziękuję moim współbraciom za długie godziny spędzone w konfesjonale. Niech Dziecię Jezus podniesie dłoń i niech im wszystkich błogosławi.

Drodzy Parafianie, Goście, Przyjaciele Salezjańskiej Bazyliki Serca Jezusowego!

Przeżywamy czas Bożego Narodzenia – czas święty i radosny, czas serdecznej jedności Bogiem, który w osobie Dzieciątka w żłobie wnosi światło nadziei w naszą codzienność. Życzymy Wam – Parafianie i Goście – byście w tym świetle odkrywali, jak piękne może być życie człowieka, jeśli zawierzy Bożej Miłości. Niech ta miłość wypełni serca Wasze pokojem, uleczy zranienia, nauczy pokornego czekania na spełnienie się dobrych marzeń… po prostu niech Was odrodzi i uczyni lepszymi ludźmi.