Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Adwentu 23 grudnia 2018

CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU                                            23 grudnia 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Ostatnia niedziela Adwentu kieruje nasz wzrok w stronę Maryi Panny, w której życiu wypełnia się obietnica Pana Boga, złożona praojcom w wierze. Przeżywajmy nadchodzące święta z głęboką nadzieją na nowe Boże narodzenie w naszych sercach i w naszej parafialnej wspólnocie.

2. Zapraszamy do udziału w ostatnich roratach jutro o godz.700 oraz do skorzystania z sakramentu pokuty. Spowiedź przedświąteczna jutro w Bazylice od rana do godz. 1500.

3. Zakończenie nowenny do Bożego Narodzenia jutro po mszy św. o godz. 800.

4. Zasiadając jutro do wigilijnej wieczerzy, pamiętajmy nie tylko o licznych świątecznych tradycjach, ale nade wszystko o wspólnej modlitwie, odczytaniu fragmentu Ewangelii oraz śpiewie kolęd.

5. Msza Święta pasterska zostanie odprawiona o godz. 2400

6. Msze Święte w uroczystość Bożego Narodzenia oraz w drugi dzień świąt według porządku niedzielnego. Nie będzie mszy św. o 700 rano w pierwszy dzień świąt i w pierwszy i drugi dzień świąt nie będzie mszy św. o godz. 1930.

7. Po świętach 27 i 28 grudnia kancelaria nie będzie czynna sprawy losowe proszę zgłaszać po mszach św. odprawianych w Bazylice lub na portierni domu zakonnego.

8. Drogim solenizantom i jubilatom życzymy pokoju serca i wszelkiego błogosławieństwa.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Tygodnika Idziemy dzisiaj znajdziemy w tygodniku kalendarz na nowy rok cena tygodnika dzisiaj  5 zł.