Ogłoszenia Duszpasterskie V Niedziela zwykła 04.02. 2018 r.

PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                                          4 lutego 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy piątą niedzielę w ciągu roku liturgicznego.

2. Wczoraj we wspólnocie salezjanów i w całej Inspektorii Warszawskiej rozpoczęła się wizytacja, którą w imieniu Księdza Generała przeprowadza ks. dr. Tadeusz Rozmus. Takie spotkanie odbywa się raz na sześć lat. W imieniu salezjanów i całej wspólnoty parafialnej witam ks. Radcę. Życzymy Ks. Radcy asystencji Ducha Świętego, opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych i Ks. Bosko.

3. W dzisiejszą niedzielę, spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 1700, o godz. 1730 adoracja i procesja eucharystyczna w bazylice.

4. Jutro, we wspomnienie św. Agaty, zgodnie z tradycją, po każdej Mszy Świętej, pobłogosławimy chleb.

5. W najbliższą środę, 7 lutego, o godz. 19.00, w sali parafialnej nr 130 odbędzie się comiesięczna katecheza przygotowująca chrzestnych i rodziców do udziału w sakramencie chrztu św. swoich dzieci. Według ustaleń władz naszej diecezji udział w takim przygotowaniu jest obowiązkowy. Wejście do sali prowadzi przez portiernię domu zakonnego, od ul. Kawęczyńskiej.

6. Solenizantom i jubilatom życzymy wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia duszy i ciała.

7. W dzisiejszą niedzielę 4 lutego 2018 r. chcemy  pomóc Zuzi i Jej Rodzicom. Zuzia ma cztery lata i jest chora na białaczkę, w tej chwili przebywa w szpitalu.  Przy wyjściu z bazyliki zbieramy ofiary na ratowanie życia małej Zuzi. Rodzinie jest potrzebne wsparcie finansowe. Za wrażliwe serce wszystkim ofiarodawcom z serca dziękuję.

8. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej.