Ogłoszenia Duszpasterskie XXV Niedziela Zwykła 21. 09. 2014 r.

DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                              21 września 2014

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy dziś 25. niedzielę w ciągu roku, która jest zarazem w naszej ojczyźnie obchodzona jako Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ks. Arcybiskup kieruje dzisiaj List Pasterski.

2. We wtorek o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. dziękczynna od uczestników pielgrzymki do sanktuariów na Warmii. Modlić się będziemy o utrwalenie duchowe owoców tego pielgrzymowania. Niech staną się one natchnieniem do kolejnych nawiedzeń i modlitwy w miejscach uświęconych łaską Bożą wyjednaną ludziom  poprzez Matkę Boga i Świętych Pańskich. Na Mszę św. zapraszamy szczególnie pielgrzymów, ich rodziny i bliskich.

3. 29 września będziemy przeżywać odpust w naszej parafii ku czci św. Michała Archanioła. Zapraszamy parafian do adoracji Najświętszego Sakramentu w środę czwartek i piątek wystawienie Najśw. Sakramentu po Mszy św. o godz. 1200 i adoracja do 1800.

4. Zapraszamy 25 września (czwartek) Rodziców dzieci, które mają przystąpić do Pierwszej Komunii Św. na spotkanie. Dzieci klas III ze szkoły nr. 30 przy ul. Kawęczyńskiej i ze szkoły nr 354 przy ul. Otwockiej o godz. 1900 Spotkanie odbędzie się w sali teatralnej wejście przez oratorium.

5. Dnia 28 września 2014 r o godz. 10.00 Msza św. w intencji mieszkańców bloku Siedlecka 1/15, z okazji 40 lecia zamieszkiwania.

6. W  niedzielę (12 października) rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje, jako renowacja zeszłorocznych misji parafialnych. W niedziele 12 października spotkania rekolekcyjne będą podczas wszystkich Mszy św. wg porządku niedzielnego. Na Mszę św. o godzinie 11.30 zapraszamy wszystkie dzieci szkolne. Renowację przeprowadzą O. Redemptoryści.

Prosimy o modlitwę i post w intencji dobrych owoców rekolekcji.

7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej