Oratorium

Jutro Dzień Dziecka!

Choć aktualne warunki nie pozwalają na świętowanie, jak w latach poprzednich, to nie zapominamy o tym ważnym dniu. Zapraszamy dzisiaj, w ramach rodzinnego spaceru do odwiedzenia naszego Oratorium. W godz. 14:00 – 18:00 czekamy z małymi niespodziankami i atrakcjami spełniającymi sanitarne wymogi. Świętowanie zakończymy wspólną modlitwą przy pomniku ks. Bosko. Zapraszamy!

Wszystkim dzieciom życzymy radości, uśmiechu i ufności, że dookoła jest naprawdę dużo dobra! Pamiętajcie, że św. Jan Bosko czuwa, pilnuje i zawsze jest z Wami!

Coraz aktywniej jest na naszym boisku! Codziennie w godz. 16:30 – 18:00 odbywają się zajęcia pod okiem instruktorów. Zapraszamy Wszystkich chętnych!

Gram w piłkę, w kosza, ćwiczymy gimnastykę i zawsze dobrze się bawimy!

W środę 3 czerwca o godz. 18:00 msza święta dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Po mszy świętej odbędzie się spotkanie w Bazylice.

Młodzież zachęcamy do odbywania w naszym Oratorium wolontariatu. Zgłaszać można się w biurze lub przez platformę www.korpussolidarnosci.gov.pl, gdzie wystarczy znaleźć nasz profil i napisać wiadomość.

Spływają pytania odnośnie wyjazdów wakacyjnych. Informujemy, że wszyscy organizatorzy wciąż czekają na decyzje rządu w tej sprawie. Damy znać, jak tylko będziemy wiedzieć, czy możemy i jesteśmy w stanie spełnić wszystkie określone wymagania.

Zapraszamy na indywidualne konsultacje z Chrześcijańskim Doradcą Psychologicznym Każdego kto chciałby skorzystać, spotkać się i porozmawiać zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 501077157.

Nie bójmy się poprosić o pomoc i wsparcie.

Bardzo dziękujemy Instytutowi Lotnictwa – Sieć Badawcza Łukasiewicz, za wyprodukowanie i przekazanie do naszego Oratorium 150 przyłbic ochronnych. Jesteśmy bezpieczni i gotowi do pracy!

Dziękujemy również firmie Super Drób, dzięki której po raz kolejny mogliśmy zorganizować #podwieczoreknawynos.

Nuggetsy zagościły w ostatni weekend na niejednym stole!