Już poza nami dwie tegoroczne piue3lgrzymki: na Warmię i do Wiślicy. Ja zawsze pozostaje po nich bogaty materiał fotograficzny, którego część utrwalamy na zdjęciach papierowych. Uczestników pielgrzymek zainteresowanych tymi zdjęciami zapraszam do zakrystii, gdzie można je obejrzeć i nieodpłatnie zabrać ze sobą. Jeśli ktoś chciałby mieć pełen zestaw zdjęć, bądź wybrać sobie szczególnie mu bliskie, proszę o dostarczenie pendrive’u do ich skopiowania.
Następne zdjęcia z pielgrzymki już niedługo, bo 19 czerwca o godz. 700 wyruszamy na trzy dni na pogranicze Lubusko-Wielkopolskie. Jej uczestników proszę o wpłatę lub potwierdzenie udziału do 10 czerwca. Jeśli ktoś jeszcze chciałby się dołączyć proszę o zgłoszenie a zlewnością znajdzie się miejsce.
Do zobaczenia na szlaku. Ks. Krzysztof



