Podziękowanie od Sióstr Loretanek

Wielebny Księże Proboszczu, Czcigodni Kapłani i Kochani Parafianie Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie!

Zgromadzenie Sióstr Loretanek serdecznie dziękuje ks. Proboszczowi, Kapłanom  i wszystkim Parafianom za przychylenie się do naszej prośby z jaką zwróciłyśmy się do ks. Proboszcza prosząc o możliwość zebrania ofiar i darowizn na cel charytatywno opiekuńczy jakim jest remont Świetlicy Środowiskowej Dom Ojca Ignacego na Warszawskiej Pradze.

W zeszłą niedzielę dzięki życzliwości ks. Proboszcza i Kapłanów Parafii Matki Bożej Loretańskiej  oraz  dzięki szczodrobliwości wszystkich Parafian Siostry zbierały ofiary  na  remont Domu Ojca Ignacego  na Warszawskiej Pradze.

Za te ofiary serdecznie dziękujemy.

Siostra przedstawiła ważną rolę świetlicy środowiskowej Dom Ojca Ignacego w organizowaniu opieki nad dziećmi które nie mają prawdziwego domu i czas wolny najczęściej spędzają na  ulicach i podwórkach kamienic  warszawskiej Pragi  oraz jej aktualne problemy związane z kapitalnym remontem budynku przy ul. Sierakowskiego 6, w którym znajduje się świetlica. Remont przedłuża się z powodu rosnących kosztów i braku środków finansowych.

Mamy nadzieję, że  nasze a także i wasze  nieustanne wołanie do Boga i ludzi o pomoc sprawi, że prace remontowe w świetlicy będą mogły posuwać się do przodu. Pragniemy, aby dzieci z warszawskiej Pragi jak najszybciej mogły przyjść do swojego domu – Domu Ojca Ignacego. One szybko rosną. Chodzi o to, by nie zmarnowały czasu dorastania.

Dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom, niech błogosławiony ks. Ignacy Kłopotowski, Patron nas wszystkich błogosławi Wam z nieba i wyprasza Boże dary.

Siostry Loretanki