W niedzielę, 18 stycznia 2026 roku, o godzinie 16.00, w Bazylice Serca Jezusowego w Warszawie na Kawęczyńskiej, odbędzie się Przedstawienie świąteczne „Magia Świąt”.
Przedstawienie dedykowane jest małym i dużym. To opowieść o polskich zwyczajach z 12 kolędami i zaskakującymi bohaterami. W spektaklu głównymi aktorami są artyści Integracyjnego Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowiacy”.
Pojawi się także św. Mikołaj i młodzież w strojach ludowych z różnych regionów Polski, a także przyjaciele, którzy tego dnia mają przemówić ludzkim głosem. Muzyka na żywo i wyjątkowi aktorzy. Spektakl niesie przesłanie nadziei, szczęścia i bliskości z drugim człowiekiem.
Zapraszamy.



