Renowacja Misji Św.
w Bazylice Najświętszego
Serca Jezusowego
ul. Kawęczyńska 53
w W a r s z a w i e
12-15 października 2014 r.
Niedziela 12. 10 –„PANIE PRZYMNÓŻ NAM WIARY …” (Łk.17,5)
Rozpoczęcie Renowacji Misji św.
7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 ,18.00,19.30
– Msze św. z kazaniami misyjnymi.
17.30– Nabożeństwo różańcowe
Poniedziałek 13.10 – „A JEEŚLI SERCE OSKARŻA NAS, TO BÓG
JEST WIĘKSZY OD NASZEGO SERCA…” (1J. 3,20)
7.00 Msza święta z kazaniem misyjnym
12,00 Msza święta z kazaniem misyjnym
17.30– Nabożeństwo różańcowe
18,00 Msza święta z kazaniem misyjnym
Wtorek 14.10–„ WIERZĘ W ŚWIĘTYCH OBCOWANIE”( Credo)
DZIEŃ WSPOMINANIA NASZYCH ZMARŁYCH
7.00 Msza święta z kazaniem misyjnym
12.00 Msza święta z kazaniem misyjnym
17.30– Nabożeństwo różańcowe
18,00 Msza święta z kazaniem misyjnym
(po kazaniach modlitwa za naszych zmarłych)
Środa 15 .10– „Tajemnica Najświętszego Serca Pana Jezusa”
.
7.00 Msza święta z kazaniem misyjnym
– oddanie Rodzin Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
12,00 Msza święta z kazaniem misyjnym
–oddanie Rodzin Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
17.30– Nabożeństwo różańcowe
18.00 – Misyjna Uroczystość Światła wraz z Eucharystią
(przynosimy świece)
Spowiedź Św. przed każdą Mszą Świętą.
Na odnowienie Misji Św. zapraszają ;
duszpasterze Salezjanie sdb
i misjonarze Redemptoryści CSsR


