TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

Bóg prowadzi nas drogami prawdy i miłości. Dał nam przykazania, a więc jasne zasady, konkretne wymagania. W świecie skażonym obłudą i zakłamaniem ci, którzy to demaskują, są narażeni na różne ataki, trudności. Jednak wpatrujemy się w Pana Jezusa, który nie bał się demaskować faryzejskich, nieprawdziwych i nieuczciwych postaw, dlatego miejmy odwagę zawsze stawać po stronie prawdy i uczciwości. Bóg wspiera tych, którzy są Mu wierni.

Dziś pierwsza niedziela listopada. O godz. 1700 spotkanie Żywego Różańca i zmiana tajemnic, o 1730 różaniec z wypominkami. 

W czwartek 11 listopada będziemy świętowali Narodowe Święto Niepodległości – 103. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Aby podziękować Bogu za odzyskaną wolność i niepodległość i prosić o dobre jej wykorzystanie, zapraszamy na Msze Święte, które będą odprawiane o godz. 700, 800, 1200, 1800.

W najbliższą sobotę 13 listopada, zapraszam Salezjanów Współpracowników na Mszę św. o godz. 12.00. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w sali konferencyjnej.

Przez cały listopad w zakrystii i kancelarii przyjmujemy wypominki roczne. W listopadzie różaniec odmawiamy codziennie. W ciągu całego roku w każdy pierwszy poniedziałek  Msza Święta w intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

W następną niedzielę zbiórka do puszek. Przeznaczona jest na Kościół prześladowany.

Zachęcamy do nabywania i czytania tygodnika Idziemy, który możemy nabyć w dużej zakrystii.