Uwielbienie na Pradze

Oratorium św. Jana Bosko i Fundacja „Chrześcijańskie Granie” zapraszają do udziału w III Warszawskim Uwielbieniu na Pradze. Przyjdź i uwielbiaj z nami Jezusa w Uroczystość Bożego Ciała.
Wydarzenie rozpocznie się Eucharystią w Boże Ciało (26 maja) o godzinie 18.00 w Bazylice księży salezjanów przy ul. Kawęczyńskiej 53. W tym dniu w całej Polsce odbędzie się kilkadziesiąt podobnych inicjatyw. Uwielbienia na Pradze skupiają setki mieszkańców Warszawy i nie tylko.

”Wierzymy, że dzięki otwartym sercom mieszkańcom Stolicy będziemy mogli Uwielbiać po raz kolejny Pana Jezusa w Bazylice na Kawęczyńskiej. Mamy nadzieję, że spotkanie na Pradze będzie wielkim świętem wiary.” – zapowiadają organizatorzy.

Uwielbienie na Pradze jest wydarzeniem integrującym mieszkańców Warszawy, promującym muzykę chrześcijańską, a przede wszystkim, dającym przestrzeń na modlitwę i pogłębienie wiary. Jest również odpowiedzią na potrzebę rozwoju kultury na prawym brzegu Wisły. Podczas trzeciego Uwielbienia na Pradze zagra zespół Soudarion – Debiut Roku, Płyta Roku 2015.

 

PROGRAM UWIELBIENIA
18.00 – Eucharystia
19.00 – Uwielbienie z zespołem Soudarion
20:30 – Spotkanie z zespołem w oratorium przy herbacie

Uwielbienia na Pradze odbyły się dotąd 30 stycznia 2016 (z zespołem New Day) oraz 2 kwietnia 2016 (z zespołem El Camino). Zgromadziły one setki Warszawiaków i nie tylko. Dołącz do wydarzenia na FB.

 

Możesz wesprzeć Warszawskie Uwielbienia na Pradze.