V Niedziela Zwykła

Przeżywamy V Niedzielę Zwykłą. Dzień Pański, w którym jesteśmy zaproszeni by kolejny raz w naszym życiu Boga postawić na pierwszym miejscu.

Dziś Pierwsza Niedzielę Miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne z procesją o godzinie 17.30.

Dziś o godzinie 17.00 spotkanie Kół Żywego Różańca. Intencja modlitewna na miesiąc luty: Za chorych terminalnie. Aby chorzy w terminalnej fazie swojego życia oraz ich rodziny otrzymywali zawsze niezbędną opiekę i wsparcie, zarówno pod względem medycznym, jak i ludzkim.

W środę 7 lutego imieniny obchodzi Biskup Romuald Kamiński. Pamiętajmy w modlitwie o dostojnym Solenizancie.

W sobotę 10 lutego zapraszamy na spotkanie Salezjanów Współpracowników. Rozpoczynamy Mszą Świętą o godzinie 12.00. Mszy Świętej będzie przewodniczył ks. Roman Jachimowicz SDB, Radca Generalny Zgromadzenia Salezjańskiego. Po Mszy Świętej spotkanie formacyjne w kawiarence w Oratorium.

W przyszłą niedzielę 11 lutego obchodzimy w Kościele Światowy Dzień Chorego. W związku z tym podczas Mszy Świętej o godzinie 13.00 będzie możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.

W przyszłą niedzielę 11 lutego będą zbierane do puszek ofiary na chorych objętych opieką Caritas naszej Diecezji.

Dziękujemy Wszystkim, którzy w tym tygodniu pomagali przy sprzątaniu naszej bazyliki. Niech Bóg wynagrodzi za okazane dobro i pomoc.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.