W hołdzie Matce Bożej. Koncert pieśni Maryjnych

W sobotę, 16 maja 2026 roku, po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na koncert pieśni maryjnych: „W hołdzie Matce Bożej”, w wykonaniu pana Andrzeja Batora.

Koncert odbędzie się w Sanktuarium Serca Jezusowego w Bazylice na Kawęczyńskiej w Warszawie.

Pan Andrzej Bator to polski śpiewak operowy i estradowy (baryton), pianista, kompozytor oraz pedagog, znany z występów na scenach europejskich i amerykańskich.