W pierwszy piątek miesiąca, 5 czerwca 2026, zapraszamy na Wieczór dla Serca w Sanktuarium Serca Jezusowego w Bazylice na Kawęczyńskiej.
Rozpoczynamy nabożeństwem o godzinie 17.30. Msza Święta o godzinie 18.00. Po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i czuwanie modlitewne w kaplicy Wspomożycielki Wiernych.
Zakończymy możliwością przyjęcia indywidualnego błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.



